SimpleSAMLphp 1.15 - en to nl translation catalogue (143 entries)

en: {core:frontpage:link_phpinfo}
nl: PHP info

en: {core:no_state:report_text}
nl: If dit probleem behoud, dan kun je het melden aan de systeem beheerders.

en: {core:no_state:cause_backforward}
nl: Gebruik van de 'Volgende'- en 'Terug'-knoppen in de web browser.

en: {core:no_metadata:not_found_for}
nl: De metadata voor de volgende entity kon niet gevonden worden:

en: {core:frontpage:link_shib13example}
nl: Shibboleth 1.3 SP voorbeeld - test inloggen via je Shibboleth 1.3 IdP

en: {core:no_state:suggestions}
nl: Suggesties om dit probleem op te lossen:

en: {core:frontpage:login_as_admin}
nl: Login als beheerder

en: {core:frontpage:logout}
nl: Uitloggen

en: {core:short_sso_interval:warning}
nl: We hebben waargenomen dat u slechts een paar seconden geleden al aangemeld bent bij deze serviceprovider, daarom nemen we aan dat er een probleem is met deze SP.

en: {core:frontpage:link_doc_sp}
nl: Gebruik SimpleSAMLphp als Service Provider

en: {core:frontpage:link_meta_saml2sphosted}
nl: Lokale SAML 2.0 Service Provider Metadata (automatisch gegenereerd)

en: {core:frontpage:link_openidprovider}
nl: OpenID Provider site - Alpha versie (test code)

en: {core:frontpage:link_doc_install}
nl: Installatie van SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:link_diagnostics}
nl: Inspectie op hostnaam, poort en protocol

en: {core:no_state:suggestion_badlink}
nl: Controleer of u de juiste link gebruikt om de website te benaderen.

en: {core:no_state:suggestion_goback}
nl: Ga terug naar de vorige pagina, en probeer opnieuw.

en: {core:no_state:causes}
nl: Deze error is waarschijnlijk veroorzaakt door:

en: {core:frontpage:link_meta_saml2idphosted}
nl: Lokale SAML 2.0 Identity Provider Metadata (automatisch gegenereerd)

en: {core:frontpage:optional}
nl: Optioneel

en: {core:frontpage:link_meta_shib13sphosted}
nl: Lokale Shibboleth 1.3 Service Provider Metadata (automatisch gegenereerd)

en: {core:frontpage:doc_header}
nl: Documentatie

en: {core:frontpage:link_doc_advanced}
nl: SimpleSAMLphp Geavanceerde Functies

en: {core:frontpage:required_ldap}
nl: Vereist voor LDAP

en: {core:frontpage:warnings_secretsalt}
nl: <strong>De configuratie bevat de sandaard secret salt</strong> - verander altijd de 'secretsalt'-optie in de simpleSAML-configuratie voor productieomgevingen. [<a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-install">Lees meer over het configureren van SimpleSAMLphp</a> ]

en: {core:frontpage:authtest}
nl: Test geconfigureerde authenticatiebronnen

en: {core:frontpage:link_meta_overview}
nl: Meta data overzicht voor jouw installatie. Inspecteer je metadata files

en: {core:frontpage:configuration}
nl: Configuratie

en: {core:frontpage:welcome}
nl: Welkom

en: {core:frontpage:link_doc_shibsp}
nl: Configureer een Shibboleth 1.3 SP voor de SimpleSAMLphp IdP

en: {core:no_state:header}
nl: Toestand informatie verloren

en: {core:frontpage:metadata_header}
nl: Metadata

en: {core:frontpage:link_doc_maintenance}
nl: SimpleSAMLphp Onderhoud en Configuratie

en: {core:frontpage:link_configcheck}
nl: SimpleSAMLphp configuratie check

en: {core:frontpage:page_title}
nl: SimpleSAMLphp installatiepagina

en: {core:no_cookie:header}
nl: Cookie ontbreekt

en: {core:frontpage:warnings}
nl: Waarschuwingen

en: {core:frontpage:link_xmlconvert}
nl: XML naar SimpleSAMLphp metadata vertaling

en: {core:frontpage:link_cleardiscochoices}
nl: Verwijder IDP keuzes uit de IdP discovery service

en: {core:frontpage:warnings_outdated}
nl: Deze installatie van SimpleSAMLphp is verouderd. Het is aan te raden zo snel mogelijk te upgraden naar <a href="%LATEST_URL%">de meest recente versie</a>.

en: {core:frontpage:warnings_curlmissing}
nl: PHP cURL-extensie ontbreekt. Kan niet controleren op updates voor SimpleSAMLphp.

en: {core:frontpage:loggedin_as_admin}
nl: Je bent ingelogd als beheerder

en: {core:frontpage:auth}
nl: Authenticatie

en: {core:no_metadata:suggestion_user_link}
nl: Als u een eindgebruiker bent die deze foutmelding kreeg na het volgen van een link op een site, dan kunt u deze fout melden bij de eigenaar van die site.

en: {core:no_state:description}
nl: Wij waren niet in staat om de toestand informatie te vinden voor het huidige verzoek.

en: {core:frontpage:show_metadata}
nl: Toon metadata

en: {core:no_state:suggestion_closebrowser}
nl: Sluit de web browser, en probeer opnieuw.

en: {core:short_sso_interval:warning_header}
nl: Te kort interval tussen single sign on pogingen

en: {core:frontpage:intro}
nl: <strong>Gefeliciteerd</strong>, SimpleSAMLphp is succesvol geïnstalleerd. Dit is de startpagina voor SimpleSAMLphp, waar je links kan vinden naar voorbeelden, test-pagina's, analyses, metadata en ook naar relevante documentatie.

en: {core:no_metadata:header}
nl: Metadata niet gevonden

en: {core:frontpage:link_meta_shib13idphosted}
nl: Lokale Shibboleth 1.3 Identity Provider Metadata (automatisch gegenereerd)

en: {core:frontpage:required}
nl: Vereist

en: {core:no_metadata:config_problem}
nl: Dit is waarschijnlijk een configuratieprobleem bij ofwel de serviceprovider ofwel de identiteitsverstrekker.

en: {core:frontpage:warnings_suhosin_url_length}
nl: De lengte van de query-parameters wordt beperkt door PHP's Suhosin-extensie. Gelieve de optie suhosin.get.max_value_length te verhogen tot tenminste 2048 bytes.

en: {core:frontpage:warnings_https}
nl: <strong>Je gebruikt geen HTTPS</strong> - versleutelde communicatie met de gebruiker. SimpleSAMLphp werkt prima op HTTP voor testdoeleinden, maar als je SimpleSAMLphp in een productieomgeving gaat gebruiken, zou je dat moeten doen over HTTPS. [ <a href="http://rnd.feide.no/content/simplesamlphp-maintenance-and-configuration">lees meer over SimpleSAMLphp-onderhoud</a> ]

en: {core:frontpage:federation}
nl: Federatie

en: {core:frontpage:required_radius}
nl: Vereist voor Radius

en: {core:no_state:cause_badlink}
nl: Verkeerde link gebruikt, bijvoorbeeld een bookmark (bladwijzer).

en: {core:no_state:cause_openbrowser}
nl: Web browser geopend met tabs opgeslagen van de vorige sessie.

en: {core:frontpage:checkphp}
nl: Test de PHP-installatie

en: {core:frontpage:link_doc_idp}
nl: Gebruik SimpleSAMLphp als Identity Provider

en: {core:no_state:report_header}
nl: Meld deze error

en: {core:frontpage:link_saml2example}
nl: SAML 2.0 SP voorbeeld - test inloggen via je IdP

en: {core:no_state:cause_nocookie}
nl: Cookies kunnen uitgeschakeld zijn in de web browser.

en: {core:frontpage:about_header}
nl: Over SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:about_text}
nl: Hé, dat SimpleSAMLphp dingetje is vet cool, waar kan ik er meer over vinden? Je kan meer informatie over <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">SimpleSAMLphp</a> vinden op de Feide RnD blog van <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: {core:no_metadata:suggestion_developer}
nl: Als u een ontwikkelaar bent die een single sign-on oplossing aan het implementeren is, heeft u een probleem met de metadataconfiguratie. Controleer of de metadata correct is geconfigureerd zowel bij de identiteitsverstrekker als bij de service provider.

en: {core:no_cookie:retry}
nl: Opnieuw

en: {core:frontpage:useful_links_header}
nl: Nuttige links

en: {core:frontpage:metadata}
nl: Metadata

en: {core:frontpage:recommended}
nl: Aanbevolen

en: {core:frontpage:link_doc_googleapps}
nl: SimpleSAMLphp als een Identity Provider voor Google Apps for Education

en: {core:frontpage:tools}
nl: Gereedschap

en: {core:short_sso_interval:retry}
nl: Inloggen opnieuw proberen

en: {core:no_cookie:description}
nl: Het ziet er naaruit dat cookies zijn uitgeschakeld in uw browser. Controleer de browserinstellingen en probeer het opnieuw.

en: {core:frontpage:deprecated}
nl: Verouderd

en: You are logged in as administrator
nl: Je bent ingelogd als beheerder

en: Go back to the previous page and try again.
nl: Ga terug naar de vorige pagina, en probeer opnieuw.

en: If this problem persists, you can report it to the system administrators.
nl: If dit probleem behoud, dan kun je het melden aan de systeem beheerders.

en: Welcome
nl: Welkom

en: SimpleSAMLphp configuration check
nl: SimpleSAMLphp configuratie check

en: Metadata overview for your installation. Diagnose your metadata files
nl: Meta data overzicht voor jouw installatie. Inspecteer je metadata files

en: XML to SimpleSAMLphp metadata converter
nl: XML naar SimpleSAMLphp metadata vertaling

en: Required
nl: Vereist

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Hosted Shibboleth 1.3 Service Provider Metadata (automatically generated)
nl: Lokale Shibboleth 1.3 Service Provider Metadata (automatisch gegenereerd)

en: About SimpleSAMLphp
nl: Over SimpleSAMLphp

en: Hosted SAML 2.0 Service Provider Metadata (automatically generated)
nl: Lokale SAML 2.0 Service Provider Metadata (automatisch gegenereerd)

en: Retry login
nl: Inloggen opnieuw proberen

en: Required for LDAP
nl: Vereist voor LDAP

en: Close the web browser, and try again.
nl: Sluit de web browser, en probeer opnieuw.

en: Federation
nl: Federatie

en: We were unable to locate the state information for the current request.
nl: Wij waren niet in staat om de toestand informatie te vinden voor het huidige verzoek.

en: Delete my choices of IdP in the IdP discovery services
nl: Verwijder IDP keuzes uit de IdP discovery service

en: This is most likely a configuration problem on either the service provider or identity provider.
nl: Dit is waarschijnlijk een configuratieprobleem bij ofwel de serviceprovider ofwel de identiteitsverstrekker.

en: Configure Shibboleth 1.3 SP to work with SimpleSAMLphp IdP
nl: Configureer een Shibboleth 1.3 SP voor de SimpleSAMLphp IdP

en: Using the back and forward buttons in the web browser.
nl: Gebruik van de 'Volgende'- en 'Terug'-knoppen in de web browser.

en: You are running an outdated version of SimpleSAMLphp. Please update to <a href="%LATEST_URL%">the latest version</a> as soon as possible.
nl: Deze installatie van SimpleSAMLphp is verouderd. Het is aan te raden zo snel mogelijk te upgraden naar <a href="%LATEST_URL%">de meest recente versie</a>.

en: Metadata not found
nl: Metadata niet gevonden

en: Missing cookie
nl: Cookie ontbreekt

en: Cookies may be disabled in the web browser.
nl: Cookies kunnen uitgeschakeld zijn in de web browser.

en: Opened the web browser with tabs saved from the previous session.
nl: Web browser geopend met tabs opgeslagen van de vorige sessie.

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Test configured authentication sources
nl: Test geconfigureerde authenticatiebronnen

en: You appear to have disabled cookies in your browser. Please check the settings in your browser, and try again.
nl: Het ziet er naaruit dat cookies zijn uitgeschakeld in uw browser. Controleer de browserinstellingen en probeer het opnieuw.

en: Installing SimpleSAMLphp
nl: Installatie van SimpleSAMLphp

en: Deprecated
nl: Verouderd

en: <strong>Congratulations</strong>, you have successfully installed SimpleSAMLphp. This is the start page of your installation, where you will find links to test examples, diagnostics, metadata and even links to relevant documentation.
nl: <strong>Gefeliciteerd</strong>, SimpleSAMLphp is succesvol geïnstalleerd. Dit is de startpagina voor SimpleSAMLphp, waar je links kan vinden naar voorbeelden, test-pagina's, analyses, metadata en ook naar relevante documentatie.

en: This error may be caused by:
nl: Deze error is waarschijnlijk veroorzaakt door:

en: <strong>You are not using HTTPS</strong> - encrypted communication with the user. HTTP works fine for test purposes, but in a production environment, you should use HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Read more about SimpleSAMLphp maintenance</a> ]
nl: <strong>Je gebruikt geen HTTPS</strong> - versleutelde communicatie met de gebruiker. SimpleSAMLphp werkt prima op HTTP voor testdoeleinden, maar als je SimpleSAMLphp in een productieomgeving gaat gebruiken, zou je dat moeten doen over HTTPS. [ <a href="http://rnd.feide.no/content/simplesamlphp-maintenance-and-configuration">lees meer over SimpleSAMLphp-onderhoud</a> ]

en: Retry
nl: Opnieuw

en: SimpleSAMLphp Maintenance and Configuration
nl: SimpleSAMLphp Onderhoud en Configuratie

en: Diagnostics on hostname, port and protocol
nl: Inspectie op hostnaam, poort en protocol

en: If you are an user who received this error after following a link on a site, you should report this error to the owner of that site.
nl: Als u een eindgebruiker bent die deze foutmelding kreeg na het volgen van een link op een site, dan kunt u deze fout melden bij de eigenaar van die site.

en: Using SimpleSAMLphp as an Identity Provider
nl: Gebruik SimpleSAMLphp als Identity Provider

en: Optional
nl: Optioneel

en: Suggestions for resolving this problem:
nl: Suggesties om dit probleem op te lossen:

en: This SimpleSAMLphp thing is pretty cool, where can I read more about it? You can find more information about it at the <a href="https://simplesamlphp.org/">SimpleSAMLphp web page </a> over at <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.
nl: Hé, dat SimpleSAMLphp dingetje is vet cool, waar kan ik er meer over vinden? Je kan meer informatie over <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">SimpleSAMLphp</a> vinden op de Feide RnD blog van <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: Shibboleth 1.3 SP example - test logging in through your Shib IdP
nl: Shibboleth 1.3 SP voorbeeld - test inloggen via je Shibboleth 1.3 IdP

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: SimpleSAMLphp installation page
nl: SimpleSAMLphp installatiepagina

en: Show metadata
nl: Toon metadata

en: SimpleSAMLphp as an IdP for Google Apps for Education
nl: SimpleSAMLphp als een Identity Provider voor Google Apps for Education

en: State information lost
nl: Toestand informatie verloren

en: Hosted SAML 2.0 Identity Provider Metadata (automatically generated)
nl: Lokale SAML 2.0 Identity Provider Metadata (automatisch gegenereerd)

en: OpenID Provider site - Alpha version (test code)
nl: OpenID Provider site - Alpha versie (test code)

en: Required for Radius
nl: Vereist voor Radius

en: We were unable to locate the metadata for the entity:
nl: De metadata voor de volgende entity kon niet gevonden worden:

en: SAML 2.0 SP example - test logging in through your IdP
nl: SAML 2.0 SP voorbeeld - test inloggen via je IdP

en: Using SimpleSAMLphp as a Service Provider
nl: Gebruik SimpleSAMLphp als Service Provider

en: We have detected that there is only a few seconds since you last authenticated with this service provider, and therefore assume that there is a problem with this SP.
nl: We hebben waargenomen dat u slechts een paar seconden geleden al aangemeld bent bij deze serviceprovider, daarom nemen we aan dat er een probleem is met deze SP.

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: If you are a developer who is deploying a single sign-on solution, you have a problem with the metadata configuration. Verify that metadata is configured correctly on both the identity provider and service provider.
nl: Als u een ontwikkelaar bent die een single sign-on oplossing aan het implementeren is, heeft u een probleem met de metadataconfiguratie. Controleer of de metadata correct is geconfigureerd zowel bij de identiteitsverstrekker als bij de service provider.

en: SimpleSAMLphp Advanced Features
nl: SimpleSAMLphp Geavanceerde Functies

en: Too short interval between single sign on events.
nl: Te kort interval tussen single sign on pogingen

en: Checking your PHP installation
nl: Test de PHP-installatie

en: The length of query parameters is limited by the PHP Suhosin extension. Please increase the suhosin.get.max_value_length option to at least 2048 bytes.
nl: De lengte van de query-parameters wordt beperkt door PHP's Suhosin-extensie. Gelieve de optie suhosin.get.max_value_length te verhogen tot tenminste 2048 bytes.

en: Useful links for your installation
nl: Nuttige links

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Hosted Shibboleth 1.3 Identity Provider Metadata (automatically generated)
nl: Lokale Shibboleth 1.3 Identity Provider Metadata (automatisch gegenereerd)

en: <strong>The configuration uses the default secret salt</strong> - make sure you modify the default 'secretsalt' option in the simpleSAML configuration in production environments. [<a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-install">Read more about SimpleSAMLphp configuration</a> ]
nl: <strong>De configuratie bevat de sandaard secret salt</strong> - verander altijd de 'secretsalt'-optie in de simpleSAML-configuratie voor productieomgevingen. [<a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-install">Lees meer over het configureren van SimpleSAMLphp</a> ]

en: Login as administrator
nl: Login als beheerder

en: Report this error
nl: Meld deze error
