SimpleSAMLphp 1.15 - en to et translation catalogue (137 entries)

en: {core:frontpage:link_phpinfo}
et: Teave PHP kohta

en: {core:no_state:report_text}
et: Kui probleem ei kao, siis teavita sellest süsteemi administraatoreid.

en: {core:no_state:cause_backforward}
et: brauseri edasi-tagasi nuppude kasutamisest

en: {core:no_metadata:not_found_for}
et: Ei suudetud leida olemi metaandmeid:

en: {core:frontpage:link_shib13example}
et: Shibboleth 1.3 SP näide - sisselogimine sinu Shib IdP kaudu

en: {core:no_state:suggestions}
et: Nõuanded selle probleemi lahendamiseks:

en: {core:frontpage:login_as_admin}
et: Logi sisse administraatorina

en: {core:short_sso_interval:warning}
et: Tuvastasime, et sinu viimasest autentimisest selle teenusepakkujaga on möödunud ainult mõned sekundid ja seepärast arvame, et sellega teenusepakkujaga on probleeme.

en: {core:frontpage:link_doc_sp}
et: SimpleSAMLphp kasutamine teenusepakkujana

en: {core:frontpage:link_meta_saml2sphosted}
et: Hostitud SAML 2.0. teenusepakkuja metaandmed (automaatselt genereeritud)

en: {core:frontpage:link_openidprovider}
et: OpenID pakkuja lehekülg - alfaversioon (testkood)

en: {core:frontpage:link_doc_install}
et: SimpleSAMLphp paigaldamine

en: {core:frontpage:link_diagnostics}
et: Serverinime, pordi ja protokolli diagnostika

en: {core:no_state:suggestion_goback}
et: Mine tagasi eelmisele leheküljele ja proovi uuesti.

en: {core:no_state:causes}
et: See tõrge võib olla põhjustatud:

en: {core:frontpage:link_meta_saml2idphosted}
et: Hostitud SAML 2.0 identiteedipakkuja metaandmed (automaatselt genereeritud)

en: {core:frontpage:optional}
et: Vabatahtlik

en: {core:frontpage:link_meta_shib13sphosted}
et: Hostitud Shibboleth 1.3 identiteedipakkuja metaandmed (automaatselt genereeritud)

en: {core:frontpage:doc_header}
et: Dokumentatsioon

en: {core:frontpage:link_doc_advanced}
et: SimpleSAMLphp lisafunktsioonid

en: {core:frontpage:required_ldap}
et: Nõutav LDAP-ile

en: {core:frontpage:authtest}
et: Testi seadistatud autentimisallikaid

en: {core:frontpage:link_meta_overview}
et: Ülevaade sinu paigalduse metaandmetest. Diagnoosi oma metaandmete faile

en: {core:frontpage:configuration}
et: Seadistamine

en: {core:frontpage:welcome}
et: Tere tulemast

en: {core:frontpage:link_doc_shibsp}
et: Shibboleth 1.3 SP seadistamine koostööks SimpleSAMLphp IdP-ga

en: {core:no_state:header}
et: Olekuinfo on kadunud

en: {core:frontpage:metadata_header}
et: Metaandmed

en: {core:frontpage:link_doc_maintenance}
et: SimpleSAMLphp hooldus ja seadistamine

en: {core:frontpage:link_configcheck}
et: SimpleSAMLphp seadistuste kontroll

en: {core:frontpage:page_title}
et: SimpleSAMLphp paigalduslehekülg

en: {core:no_cookie:header}
et: Küpsis puudub

en: {core:frontpage:warnings}
et: Hoiatused

en: {core:frontpage:link_xmlconvert}
et: XML-ist SimpleSAMLphp metaandmeteks teisendaja

en: {core:frontpage:link_cleardiscochoices}
et: Eemalda mu eelistused IdP tuvastusteenustes

en: {core:frontpage:loggedin_as_admin}
et: Oled sisselogitud administraatorina

en: {core:frontpage:auth}
et: Autentimine

en: {core:no_metadata:suggestion_user_link}
et: Kui sa oled kasutaja, kes sai selle veateate veebilehel linki klõpsates, siis peaksid sellest tõrkest veebilehe omanikku teavitama.

en: {core:no_state:description}
et: Aktiivse päringu olekuinfo leidmine ei õnnestunud.

en: {core:frontpage:show_metadata}
et: Näita metaandmeid

en: {core:no_state:suggestion_closebrowser}
et: Sulge brauser ja proovi uuesti.

en: {core:short_sso_interval:warning_header}
et: Liiga lühike intervall ühekordse sisselogimise sündmuste vahel.

en: {core:frontpage:intro}
et: <strong>Palju õnne!</strong> Oled edukalt paigaldanud SimpleSAMLphp. See on sinu paigalduse avaleht, millelt leiad viited nii testnäidetele, diagnostikalehe, metaandmete kui ka vajaliku dokumentatsiooni juurde.

en: {core:no_metadata:header}
et: Metaandmeid ei leitud

en: {core:frontpage:link_meta_shib13idphosted}
et: Hostitud Shibboleth 2.0 identiteedipakkuja metaandmed (automaatselt genereeritud)

en: {core:frontpage:required}
et: Nõutav

en: {core:no_metadata:config_problem}
et: Tõenäoliselt on tegemist probleemiga kas teenusepakkuja või identiteedipakkuja seadistustes.

en: {core:frontpage:warnings_suhosin_url_length}
et: Päringuparameetrite arv on piiratud PHP Suhosin laienduse poolt. Palun suurenda suhosin.get.max_value_length väärtust vähemalt 2048 baidini.

en: {core:frontpage:warnings_https}
et: <strong>Sa ei kasuta andmete vahetamiseks HTTPS krüpteeritud sidet</strong>. HTTP sobib testimiseks hästi, kuid toodangus peaksid kindlasti HTTPS-i kasutama. [ <a href="http://rnd.feide.no/content/simplesamlphp-maintenance-and-configuration">Loe täpsemalt SimpleSAMLphp hooldamisest</a> ]

en: {core:frontpage:federation}
et: Federeerimine

en: {core:frontpage:required_radius}
et: Nõutav Radiusele

en: {core:no_state:cause_openbrowser}
et: brauseri avamisest eelmisel kasutuskorral salvestatud kaartidega

en: {core:frontpage:checkphp}
et: PHP paigalduse kontrollimine

en: {core:frontpage:link_doc_idp}
et: SimpleSAMLphp kasutamine identiteedipakkujana

en: {core:no_state:report_header}
et: Teavita sellest tõrkest

en: {core:frontpage:link_saml2example}
et: SAML 2.0 SP näide - sisselogimine sinu IdP kaudu

en: {core:no_state:cause_nocookie}
et: küpsiste keelamisest brauseris

en: {core:frontpage:about_header}
et: Teave SimpleSAMLphp kohta

en: {core:frontpage:about_text}
et: See SimpleSAMLphp on päris äge! Kust ma saaks selle kohta täpsemalt lugeda? Rohkem infot leiad <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">SimpleSAMLphp blogist</a>, mis asub <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>-is.

en: {core:no_metadata:suggestion_developer}
et: Kui sa oled arendaja, kes juurutab ühekordse sisselogimise lahendust, siis on probleemi põhjuseks metaandmete seadistused. Kontrolli, et metaandmed oleks seadistatud korrektselt nii identiteedipakkuja kui teenusepakkuja poolel.

en: {core:no_cookie:retry}
et: Proovi uuesti

en: {core:frontpage:useful_links_header}
et: Kasulikud viited

en: {core:frontpage:metadata}
et: Metaandmed

en: {core:frontpage:recommended}
et: Soovitatav

en: {core:frontpage:link_doc_googleapps}
et: SimpleSAMLphp IdP-na Google Apps for Educationis

en: {core:frontpage:tools}
et: Tööriistad

en: {core:short_sso_interval:retry}
et: Proovi uuesti logida

en: {core:no_cookie:description}
et: Paistab, et sinu brauseris on küpsised keelatud. Palun kontrolli brauseri seadistusi ja proovi seejärel uuesti.

en: {core:frontpage:deprecated}
et: Vananenud

en: You are logged in as administrator
et: Oled sisselogitud administraatorina

en: Go back to the previous page and try again.
et: Mine tagasi eelmisele leheküljele ja proovi uuesti.

en: If this problem persists, you can report it to the system administrators.
et: Kui probleem ei kao, siis teavita sellest süsteemi administraatoreid.

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: SimpleSAMLphp configuration check
et: SimpleSAMLphp seadistuste kontroll

en: Metadata overview for your installation. Diagnose your metadata files
et: Ülevaade sinu paigalduse metaandmetest. Diagnoosi oma metaandmete faile

en: XML to SimpleSAMLphp metadata converter
et: XML-ist SimpleSAMLphp metaandmeteks teisendaja

en: Required
et: Nõutav

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Hosted Shibboleth 1.3 Service Provider Metadata (automatically generated)
et: Hostitud Shibboleth 1.3 identiteedipakkuja metaandmed (automaatselt genereeritud)

en: PHP info
et: Teave PHP kohta

en: About SimpleSAMLphp
et: Teave SimpleSAMLphp kohta

en: Hosted SAML 2.0 Service Provider Metadata (automatically generated)
et: Hostitud SAML 2.0. teenusepakkuja metaandmed (automaatselt genereeritud)

en: Retry login
et: Proovi uuesti logida

en: Required for LDAP
et: Nõutav LDAP-ile

en: Close the web browser, and try again.
et: Sulge brauser ja proovi uuesti.

en: Federation
et: Federeerimine

en: We were unable to locate the state information for the current request.
et: Aktiivse päringu olekuinfo leidmine ei õnnestunud.

en: Delete my choices of IdP in the IdP discovery services
et: Eemalda mu eelistused IdP tuvastusteenustes

en: This is most likely a configuration problem on either the service provider or identity provider.
et: Tõenäoliselt on tegemist probleemiga kas teenusepakkuja või identiteedipakkuja seadistustes.

en: Configure Shibboleth 1.3 SP to work with SimpleSAMLphp IdP
et: Shibboleth 1.3 SP seadistamine koostööks SimpleSAMLphp IdP-ga

en: Using the back and forward buttons in the web browser.
et: brauseri edasi-tagasi nuppude kasutamisest

en: Metadata not found
et: Metaandmeid ei leitud

en: Missing cookie
et: Küpsis puudub

en: Cookies may be disabled in the web browser.
et: küpsiste keelamisest brauseris

en: Opened the web browser with tabs saved from the previous session.
et: brauseri avamisest eelmisel kasutuskorral salvestatud kaartidega

en: Tools
et: Tööriistad

en: Test configured authentication sources
et: Testi seadistatud autentimisallikaid

en: You appear to have disabled cookies in your browser. Please check the settings in your browser, and try again.
et: Paistab, et sinu brauseris on küpsised keelatud. Palun kontrolli brauseri seadistusi ja proovi seejärel uuesti.

en: Installing SimpleSAMLphp
et: SimpleSAMLphp paigaldamine

en: Deprecated
et: Vananenud

en: <strong>Congratulations</strong>, you have successfully installed SimpleSAMLphp. This is the start page of your installation, where you will find links to test examples, diagnostics, metadata and even links to relevant documentation.
et: <strong>Palju õnne!</strong> Oled edukalt paigaldanud SimpleSAMLphp. See on sinu paigalduse avaleht, millelt leiad viited nii testnäidetele, diagnostikalehe, metaandmete kui ka vajaliku dokumentatsiooni juurde.

en: This error may be caused by:
et: See tõrge võib olla põhjustatud:

en: <strong>You are not using HTTPS</strong> - encrypted communication with the user. HTTP works fine for test purposes, but in a production environment, you should use HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Read more about SimpleSAMLphp maintenance</a> ]
et: <strong>Sa ei kasuta andmete vahetamiseks HTTPS krüpteeritud sidet</strong>. HTTP sobib testimiseks hästi, kuid toodangus peaksid kindlasti HTTPS-i kasutama. [ <a href="http://rnd.feide.no/content/simplesamlphp-maintenance-and-configuration">Loe täpsemalt SimpleSAMLphp hooldamisest</a> ]

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: SimpleSAMLphp Maintenance and Configuration
et: SimpleSAMLphp hooldus ja seadistamine

en: Diagnostics on hostname, port and protocol
et: Serverinime, pordi ja protokolli diagnostika

en: If you are an user who received this error after following a link on a site, you should report this error to the owner of that site.
et: Kui sa oled kasutaja, kes sai selle veateate veebilehel linki klõpsates, siis peaksid sellest tõrkest veebilehe omanikku teavitama.

en: Using SimpleSAMLphp as an Identity Provider
et: SimpleSAMLphp kasutamine identiteedipakkujana

en: Optional
et: Vabatahtlik

en: Suggestions for resolving this problem:
et: Nõuanded selle probleemi lahendamiseks:

en: This SimpleSAMLphp thing is pretty cool, where can I read more about it? You can find more information about it at the <a href="https://simplesamlphp.org/">SimpleSAMLphp web page </a> over at <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.
et: See SimpleSAMLphp on päris äge! Kust ma saaks selle kohta täpsemalt lugeda? Rohkem infot leiad <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">SimpleSAMLphp blogist</a>, mis asub <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>-is.

en: Shibboleth 1.3 SP example - test logging in through your Shib IdP
et: Shibboleth 1.3 SP näide - sisselogimine sinu Shib IdP kaudu

en: Authentication
et: Autentimine

en: SimpleSAMLphp installation page
et: SimpleSAMLphp paigalduslehekülg

en: Show metadata
et: Näita metaandmeid

en: SimpleSAMLphp as an IdP for Google Apps for Education
et: SimpleSAMLphp IdP-na Google Apps for Educationis

en: State information lost
et: Olekuinfo on kadunud

en: Hosted SAML 2.0 Identity Provider Metadata (automatically generated)
et: Hostitud SAML 2.0 identiteedipakkuja metaandmed (automaatselt genereeritud)

en: OpenID Provider site - Alpha version (test code)
et: OpenID pakkuja lehekülg - alfaversioon (testkood)

en: Required for Radius
et: Nõutav Radiusele

en: We were unable to locate the metadata for the entity:
et: Ei suudetud leida olemi metaandmeid:

en: SAML 2.0 SP example - test logging in through your IdP
et: SAML 2.0 SP näide - sisselogimine sinu IdP kaudu

en: Using SimpleSAMLphp as a Service Provider
et: SimpleSAMLphp kasutamine teenusepakkujana

en: We have detected that there is only a few seconds since you last authenticated with this service provider, and therefore assume that there is a problem with this SP.
et: Tuvastasime, et sinu viimasest autentimisest selle teenusepakkujaga on möödunud ainult mõned sekundid ja seepärast arvame, et sellega teenusepakkujaga on probleeme.

en: Recommended
et: Soovitatav

en: If you are a developer who is deploying a single sign-on solution, you have a problem with the metadata configuration. Verify that metadata is configured correctly on both the identity provider and service provider.
et: Kui sa oled arendaja, kes juurutab ühekordse sisselogimise lahendust, siis on probleemi põhjuseks metaandmete seadistused. Kontrolli, et metaandmed oleks seadistatud korrektselt nii identiteedipakkuja kui teenusepakkuja poolel.

en: SimpleSAMLphp Advanced Features
et: SimpleSAMLphp lisafunktsioonid

en: Too short interval between single sign on events.
et: Liiga lühike intervall ühekordse sisselogimise sündmuste vahel.

en: Checking your PHP installation
et: PHP paigalduse kontrollimine

en: The length of query parameters is limited by the PHP Suhosin extension. Please increase the suhosin.get.max_value_length option to at least 2048 bytes.
et: Päringuparameetrite arv on piiratud PHP Suhosin laienduse poolt. Palun suurenda suhosin.get.max_value_length väärtust vähemalt 2048 baidini.

en: Useful links for your installation
et: Kasulikud viited

en: Configuration
et: Seadistamine

en: Hosted Shibboleth 1.3 Identity Provider Metadata (automatically generated)
et: Hostitud Shibboleth 2.0 identiteedipakkuja metaandmed (automaatselt genereeritud)

en: Login as administrator
et: Logi sisse administraatorina

en: Report this error
et: Teavita sellest tõrkest
